Lütfen bir mod seçin:  

Haberler

25
İlçe Vergi Dairesi müdürü Seyfettin Aksakal ve Personel Rıdvan Beşer Vergi haftası nedeniyle Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Genel Sekreter Levent Akkaş'ı ziyaret etti.

 İlçe Vergi Dairesi müdürü Seyfettin Aksakal ve Personel Rıdvan Beşer Vergi haftası nedeniyle Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Genel Sekreter Levent Akkaş'ı ziyaret etti. Ziyaretlerinde sıcak ve samimi sohbet edildi. Başkan Kürbüz ticaret borsasında yapılan tescillerden doğan vergilerin ödenmesi konusunda üyelerin takip edildiğini dile getirdi. Vergi Dairesi Müdürü Başkan ve Genel Sekreter e çalışmalarında başarılar diledi. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ziyaretlerinden dolayı Vergi Dairesi Müdürü ve çalışma arkadaşına teşekkür etti.

[Devamını oku...]

18
Çanakkale Zaferi büyük Türk Milletinin dirilişinin destanlaştırdığı bir büyük günün aynı zamanda da ismidir.

 Çanakkale Zaferi büyük Türk Milletinin dirilişinin destanlaştırdığı bir büyük günün aynı zamanda da ismidir. Bu kutlu zaferin yıl dönümünde zaferin verdiği gururla kahramanlık destanını tarihe altın harflerle kazıyan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

[Devamını oku...]

18
Yeni Zelanda'da iki camiye yapılan alçakça saldırıyı şiddetle kınıyor; hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Buna kalkışan terörist canileri lanetliyorum.  Mustafa KÜRBÜZ  Yönetim Kurulu Başkanı

 Yeni Zelanda'da iki camiye yapılan alçakça saldırıyı şiddetle kınıyor; hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Buna kalkışan terörist canileri lanetliyorum.

Mustafa KÜRBÜZ 
Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

18
Başta Sungurlu Devlet Hastenesi sağlık çalışanlarının ve tüm sağlık çalışanlarının 14 MART TIP BAYRAMI'nı kutluyorum.  Mustafa KÜRBÜZ  Yönetim Kurulu Başkanı

 Başta Sungurlu Devlet Hastenesi sağlık çalışanlarının ve tüm sağlık çalışanlarının 14 MART TIP BAYRAMI'nı kutluyorum.

Mustafa KÜRBÜZ 
Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

18
İSTİKLAL MARŞI'MIZIN KABULÜNÜN 98. YILINDA MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY'U RAHMETLE ANIYORUZ, ALLAH BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRTMASIN.  Saygılarımla, Mustafa KÜRBÜZ

 İSTİKLAL MARŞI'MIZIN KABULÜNÜN 98. YILINDA MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY'U RAHMETLE ANIYORUZ, ALLAH BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRTMASIN.

Saygılarımla,
Mustafa KÜRBÜZ

[Devamını oku...]

18
BURASI SUNGURLU BUR DA İŞ VAR BUR DA GELECEK VAR,  Biliriz ki her yeni istihdam bereket demektir, biliriz ki ürettikçe kazanırız, biliriz ki geleceği inşa edebilmek yine istihdamla mümkündür.

 BURASI SUNGURLU BUR DA İŞ VAR BUR DA GELECEK VAR, 

Biliriz ki her yeni istihdam bereket demektir, biliriz ki ürettikçe kazanırız, biliriz ki geleceği inşa edebilmek yine istihdamla mümkündür.

Devletimiz istihdam seferberliği ile tüm imkanlarını ve gücünü seferber etmiş, iş dünyamıza, işverenlerimize, girişimcilerimize yeni teşvik ve desteklerle dahada güç katmıştır. İşverenler Nisan ayı sonuna kadar sağlayacakları her ilave istihdam için SGK PRİMİ VERGİ VE ÜCRET ödemeyecek, biz bu topraklarda üretecek ve ürettiğimizi paylaşarak yaşarız, burası TÜRKİYE, burası SUNGURLU, bur da iş var, bur da aş var, bur da gelecek var.

Mustafa KÜRBÜZ 
Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 36İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır