Haberler

Entries for Ağustos 2017

29
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanımız Halim Karaçil ,30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, "Şehit ve gazi kanıyla sulanmış bu mübarek vatan topraklarında bir kez daha 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Türk Milleti tarihin her döneminde hürriyetini korumak ve devletini yaşatmak için kahramanca mücadele vermiştir. 30 Ağustos 1922 tarihi de bu şanlı mücadelenin dönüm noktalarından biri olmuş, Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki Türk Ordusu, Türk’ün yaşamına kast edenleri tarih sahnesine gömmüştür. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

[Devamını oku...]

26
BOĞAZLIYAN HAYVAN PAZARI GEZİLDİ

 Boğazlıyan'a başsağlığı ziyaretine giden Başkanımız Halim Karaçil ve borsa heyetimiz Boğazlıyan hayvan pazarı ziyareti gerçekleştirerek hayvan pazarı esnaflarıyla sohbet edip yaklaşan kurban bayramından dolayı hayırlı işler dileğinde bulundu.

[Devamını oku...]

26
BOĞAZLIYAN TİCARET BORSASINA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

 Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil, Başkan Yardımcısı Ercan Özsaray ve Genel Sekreter Levent Akkaş Boğazlıyan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Tayyar Aksu'nun cenazesine katıldı. Ziyarette vefat eden başkanın ailesine, Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı ve yönetim kuruluna başsağlığı dilendi.

[Devamını oku...]

23
BORSAMIZDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı'na ziyarette bulundu. Ziyarette göreve yeni atanan Jandarma Üsteğmen Tolga Çiftçi'ye hayırlı olsun temennisinin ardından karakol komutanı Mustafa Poyraz’ı ziyaret etti.
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil ve Sungurlu Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker beraberinde Başkan yardımcısı Ercan Özsaray ve Genel Sekreter Levent Akkaş ile birlikte Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan J. Üst. Tolga Çiftçi'yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılılar diledi.
İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Tolga Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Halim Karaçil ve Sungurlu Ticaret Borsası heyetine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

23
BORSAMIZDAN ALDIĞI BELGE İLE İŞ KURDU

 Aldığı Girişimcilik Belgesiyle kendine ait iş yerini kuran girişimci Burak Tunçkılıç’ı Borsa Başkanımız Halim Karaçil ve Başkan Yardımcımız Ercan Özsaray işyerinde hayırlı olsun ziyaretti gerçekleştirdi. 
Sungurlu da normalde açılmayan katılmak için Çorum’a gitmenin mecburi olduğu kursu gecen yıl Borsamız ve Başkanımız Halim Karaçil’in çalışmalarıyla borsamız bünyesinde açılan “Girişimcilik Kursu” meyvelerini Sungurlu da göstermeye başladı.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Karaçil “ Eğitim alan kursiyerlerimizin iş yerleri açmasında ön ayak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Sungurlu da bu şekilde açılan işletmelerin artması temennisinde bulundu.”

[Devamını oku...]

23
KARAÇİL’DEN EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanımız Halim Karaçil, 1991 yılında itibaren Ticaret Borsası'nda çalışan ve emekliye ayrılan personeli Ahmet Dolunay’ı plaket ile ödüllendirdi.

Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil, 26 yıldır Sungurlu Ticaret Borsası'nda Tescil Şefi olarak çalışan ve emekli olan Ahmet Dolunay için makamında tören düzenledi. Düzenlenen törene Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker, Genel Sekreter Levent Akkaş, Borsa yönetim üyeleri ve mesai arkadaşları katıldı.
Törende bir konuşma yapan Halim Karaçil, 26 yıldır Ticaret Borsası'nda çalışan personeline bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, emeklilik hayatında başarılar diledi. 
Emekliliğe ayrılan Ahmet Dolunay ise başta Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil olmak üzere, Yönetim ve Meclis Kurulu üyelerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son   
Yazdır